АГРАРНА НАУКА ТА ОСВІТА В ПЕРСОНАЛІЯХ

Дедлайн: 30 вересня 2021 року

Завантажити інформаційний лист

 

Запрошуємо вчених України з аграрних наук, науково-педагогічний стаж яких становить щонайменше 10 років, узяти участь у формуванні довідника про вчених із аграрних наук, підготовка й видання якого здійснюється в межах серії довідників про вчених України HELVETICA'S VADEMECUM, започаткованої Видавничим домом «Гельветика». Це буде щорічно оновлюваний довідник, який відображатиме поточний стан і зміни в зазначеній галузі науки. Приклад схожого, уже виданого, довідника про вчених та освітян можна переглянути за посиланням. 

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ:

Вожегова Раїса Анатоліївна, доктор с.-г. наук, професор, академік НААН, Заслужений діяч науки і техніки України, директор, Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України (м. Херсон);

Камінський Віктор Францевич, доктор с.-г. наук, професор, академік НААН, Заслужений працівник сільського господарства України, директор, Національний науковий центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України» (м. Київ);

Петриченко Василь Флорович, доктор с.-г. наук, професор, академік НААН, Радник дирекції з наукової роботи, Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України (м. Вінниця);

Кобизєва Любов Никифорівна, доктор с.-г. наук, професор, директор, Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України (м. Харків);

Лихочвор Володимир Володимирович, доктор с.-г. наук, професор, член-кориспондент НААН, завідувач кафедри технологій у рослинництві, Львівський національний аграрний університет (м. Львів);

Хоміна Вероніка Ярославівна, доктор с.-г. наук, завідувач кафедри садівництва і виноградарства, землеробства та ґрунтознавства, Подільський державний аграрно-технічний університет (м. Кам'янець-Подільський).

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Для того, аби взяти участь у формуванні довідника, необхідно до 30 вересня 2021 року (включно):

1) заповнити електронну заявку за посиланням;

2) надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (тема листа HELVETICA'S VADEMECUM):

- довідку про вченого, оформлену за прикладом;

- фото гарної якості (розмір фото мінімум 60х70 мм, розширення 300 ppi), фото меншого розширення прийматися не будуть, вчений буде без фото.

Мова довідника: українська.

Вчені мають можливість подати інформацію про колег, які залишили цей світ, і таким чином увічнити пам'ять про них.

 

УМОВИ УЧАСТІ:

Участь у формуванні довідника безкоштовна у разі отримання електронної версії у форматі pdf.

У разі бажання отримання книги гарної якості у твердій палітурці, необхідно сплатити внесок у розмірі 800 грн. Реквізити для сплати надаються проєктним менеджером на прохання вченого.

Після сплати внеску на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. необхідно надіслати копію квитанції.

 

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ПОТРІБНО ЗАЗНАЧИТИ У ДОВІДЦІ:

1. ПІБ, рік народження, рік смерті (якщо людини немає серед живих).

2. Науковий ступінь, вчене звання, почесне звання.

3. Вища освіта (назва ЗВО на момент отримання диплому та рік закінчення).

4. Кандидатська дисертація (тема та рік захисту).

5. Докторська дисертація (тема та рік захисту).

6. Сфера наукових інтересів (через кому).

7. Особисті (одноосібні) монографії (назва та рік публікації). Підкреслюємо, виключно одноосібні. Монографії у співавторстві або колективні монографії зазначати не потрібно.

*Теми дисертацій та назви монографій зазначати мовою оригіналу публікацій.

8. Посада, місце роботи (називний відмінок). Якщо людина не працює у зв'язку з досягненням пенсійного віку або вченого немає серед живих, вказати останнє місце роботи та подати в лапках останній рік роботи.

Довідки, оформлені не за прикладом, прийматися не будуть. Будь ласка, оформлюйте інформацію суворо за прикладом.

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ:

ВОЖЕГОВА Раїса Анатоліївна (1965)

Доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Вища освіта: Кримський ордена «Знак Пошани» сільськогосподарський інститут імені М.І. Калініна (1987).

Кандидатська дисертація: «Створення вихідного матеріалу для селекції озимої пшениці в умовах степової зони Криму» (1999).

Докторська дисертація: «Наукове обґрунтування і результати селекції рису в Україні» (2010).

Сфера наукових інтересів: сільськогосподарські науки, землеробство, селекція та насінництво, рослинництво, рисівництво, агроекологія.

Монографії: «Системи інформаційної підтримки управлінських рішень для розробки комплексу ґрунтозахисних заходів на зрошуваних землях» (2014), «Інтенсивні технології вирощування сої в умовах зрошення півдня України» (2015), «Наукові основи насінництва картоплі на Півдні України» (2016), «Інноваційні технології вирощування кукурудзи на зрошуваних землях півдня України» (2017), «Наукові основи адаптації систем землеробства до змін клімату в Південному Степу України» (2018), «Наукові основи та практичні аспекти вирощування картоплі за краплинного зрошення на півдні України» (2019).

Посада, місце роботи: директор, Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України.

 

КОНТАКТИ:

Качан Олена Вікторівна, проєктний менеджер Видавничого дому «Гельветика»

Контактний телефон: +38 (050) 835 07 12

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Електронна сторінка: izpr.ks.ua